Social Share

 • تسهیلات جدید برای دارندگان بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد

  ۰ Comments, ۱ Like, ۱٬۳۸۰ Views

  تسهیلات جدید برای دارندگان بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد

   

  شرکت بیمه پاسارگاد در راستای تسهیل ارایه خدمات به عموم هموطنان گرامی ، امکان پرداخت حق بیمه های بیمه عمر و تامین آتیه را از طریق درگاه الکترونیکی و خودپردازهای بانک پاسارگاد میسر نمود.

  طبق گزارش های دریافتی، از طریق راه اندازی نسخه جدید نرم افزار صدور بیمه نامه عمر و تامین آتیه امکانی فراهم شده تا کلیه دارندگان بیمه نامه عمر و تامین آتیه از طریق پایگاه اطلاع رسانی بیمه پاسارگاد و انتخاب گزینه «پرداخت الکترونیک حق بیمه عمر و تامین آتیه» و سپس انتخاب گزینه «پرداخت حق بیمه از طریق اینترنت بانک پاسارگاد» با استفاده از  "شناسه قبض" و "شناسه پرداخت" مبلغ اقساط بیمه نامه خود را پرداخت نمایند.

  همچنین بیمه گذاران این بیمه نامه می توانند با مراجعه به دستگاه های خودپرداز بانک پاسارگاد در سراسر کشور و انتخاب منوی «پرداخت قبوض » با وارد کردن "شناسه قبض" و "شناسه پرداخت" مندرج در برگه های دفترچه، حق بیمه مربوطه را پرداخت نمایند .

  شایان توجه است در نرم افزار جدید  مشاغل خلبانی، آتش نشانی، مهمانداری، غواصی و تکنسین(حفار، معدن، برق فشار قوی و ساخت تونل) به عنوان مشاغل خطرناک در نظر گرفته شده ، بنابراین ضروری است چنانچه شغل بیمه شدگان بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد یکی از این مشاغل باشد و تمایل به اضافه نمودن پوشش های حادثه را نیز داشته باشند ، می توانند با مراجعه به مراکز صدور از این امکان بهره مند شوند.

  گفتنی است، دارندگان بیمه نامه عمر و تأمین آتیه بیمه پاسارگاد که دفترچه های آنان فاقد شناسه های پرداختی است با مراجعه به مراکز صدور و دریافت دفترچه های جدید که دارای "شناسه قبض" و "شناسه پرداخت" باشد، می توانند علاوه بر پرداخت اقساط خود در شعب بانک های پاسارگاد ، تجارت و کشاورزی به صورت حضوری ؛ از طریق اینترنت بانک و یا عابر بانک های پاسارگاد نیز اقدام به پرداخت حق بیمه خود نمایند.